Hakkımızda

ÇELİKPARK GRUP

1980'lerde Çelik İnşaat olarak, Vahap Çelik öncülüğünde faaliyetllerine başlayan firmamız, Samsun'da yıllarca konut projeleri hayata geçirerek 2000 yılında konut işine ara vermiştir. İş merkezleri ve Samsun'un kanayan yarası olan otopark sorununu çözmek için çalışmalarına başlayan firmamız,  katlı otoparklar yapmaya başlayarak Samsun'a yeni bir soluk getirmiştir.

Biz şirket olarak Samsun'a güveniyoruz. Samsun Karadeniz'in merkezi ve metropol şehri olmasına binaen yıllardır yıllarca yatırımlarımızı şehir dışına değil Samsun'a yapma kararı aldık. Bu düşünceler ile Karadenizin il ve tek tamamı Karadenizin yerel sermayesiyle yapılış olan A.V.M  Projelerini hayata geçirmeye karar verdik ve 2015 yılı 1 mayıs tarihinde Samsunun Bafra ilçesinde ÇELİKPARK AVM'yi inşaa ettik. 30.000 m2 kapalı alan ve 13.250 m2 kiralanabilir alan ile Atakum ilçesinden Sinop iline kadar olan bölgenin bir eksiğini kapattık. Bu bölge Dünyaca ünlü markalarla Çelikpark avm aracılığıyla tanıştı.

Biz Samsunu sadece merkez olarak değil tüm ilçeleriyle tamamıyla yatırıma değer bir il olarak görüyoruz. Çok yakın bir gelecekte Atakum ilçesinde faaliyete geçeçek olan Citymall AVM Projemizde yine Samsun'a ve bölgeye önemli katkıda bulunacaktır. Samsun'u daha büyük bir metropol şehri haline getirmek için tüm çabamızla çalışmalarımıza vizyonumuz ve misyonumuz çerçevesinde devam ettireceğiz.